Manual Crop (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс
