Manual Crop (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Image
ta: படம்

en: Save
ta: சேமி

en: Upload
ta: தரவேற்று

en: and
ta: மற்றும்

en: Crop
ta: செதுக்கு
