Manual Crop (7.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Image
ur: تصویر

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: and
ur: اور
