Manual Crop (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enable
ast: Activar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Upload
ast: Xubir

en: Not installed
ast: Ensin instalar
