Manual Crop (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: and
eo: kaj

en: Image style
eo: Bilda stilo
