Manual Crop (7.x-1.5) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: and
fil: at
