Manual Crop (7.x-1.5) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: and
ga: agus
