Manual Crop (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Enable
gl: Activar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Save
gl: Gardar

en: Upload
gl: Subir

en: Not installed
gl: Non instalado

en: and
gl: e

en: Crop
gl: Recortar

en: upscaling allowed
gl: permitense ampliacións

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
