Manual Crop (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: and
gu: અને

en: Style name
gu: શૈલીનુ નામ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
