Manual Crop (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Enable
he: הפעלה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Save
he: שמירה

en: Upload
he: העלאה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: and
he: וגם

en: Crop
he: חיתוך

en: upscaling allowed
he: מותרת הגדלה

en: Style name
he: שם הסגנון

en: Image style
he: סגנון תמונה
