Manual Crop (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
