Manual Crop (7.x-1.5) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Image
ja: 画像

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Keyboard shortcuts
ja: キーボードショートカット

en: and
ja: かつ

en: Crop
ja: トリミング

en: upscaling allowed
ja: 拡大縮小を許可

en: Style name
ja: スタイル名

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Fallback image style
ja: 予備の画像スタイル
