Manual Crop (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Style name
ka: სტილის სახელი
