Manual Crop (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: and
ml: കൂടാതെ
