Manual Crop (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Enable
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड
