Manual Crop (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ
