Manual Crop (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Not installed
nn: Ikkje installert
