Manual Crop (7.x-1.5) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Keyboard shortcuts
ro: Scurtături tastatură

en: and
ro: şi

en: Crop
ro: Tăiere

en: upscaling allowed
ro: se permite mărirea

en: Style name
ro: Nume stil

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Fallback image style
ro: Stilul imaginii de rezervă
