Manual Crop (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: and
ta: மற்றும்
