Manual Crop (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
