Manual Crop (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: رفع

en: Not installed
ar: غير مركب

en: and
ar: و

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: upscaling allowed
ar: التكبير مسموح

en: Style name
ar: اسم النمط

en: Image style
ar: نمط الصورة
