Manual Crop (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Upload
bn: আপলোড

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়
