Manual Crop (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Keyboard shortcuts
bo: མཐེབ་གཞུང་གི་མྱུར་མཐེབ།

en: and
bo: དང་

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: upscaling allowed
bo: ཆེ་སྒྱུར་བྱས་ཆོག

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ
