Manual Crop (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Browse
ca: Navega

en: Keyboard shortcuts
ca: Tecles de drecera

en: and
ca: i

en: Crop
ca: Tallar

en: upscaling allowed
ca: permet el sobreescalat

en: Style name
ca: Nom de l'estil

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Fallback image style
ca: Estil d'imatge alternatiu
