Manual Crop (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Browse
cs: Procházet

en: and
cs: a

en: Crop
cs: Oříznout

en: upscaling allowed
cs: zvětšování povoleno

en: Style name
cs: Název stylu

en: Image style
cs: Styl obrázku
