Manual Crop (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Remove
cy: Symud

en: Enable
cy: Galluogi

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: and
cy: ac

en: Image style
cy: Arddull delwedd
