Manual Crop (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Browse
el: Εξερεύνηση

en: and
el: και

en: Crop
el: Περικοπή

en: upscaling allowed
el: επιτρέπεται υπέρ-κλιμάκωση

en: Style name
el: Όνομα στυλ

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
