Manual Crop (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Enable
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Keyboard shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه کلید

en: and
fa: و

en: Crop
fa: برش

en: upscaling allowed
fa: بزرگنمایی مجاز است

en: Style name
fa: نام استایل

en: Image style
fa: سبک تصویر
