Manual Crop (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Upload
hi: अपलोड

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: and
hi: और

en: Image style
hi: छवि शैली
