Manual Crop (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enable
hr: Omogući

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Keyboard shortcuts
hr: Kratice tipkovnice

en: and
hr: i

en: Crop
hr: Odreži

en: upscaling allowed
hr: dopušteno povećanje

en: Style name
hr: Naziv stila

en: Image style
hr: Stil slike
