Manual Crop (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Browse
hu: Böngészés

en: Keyboard shortcuts
hu: Billentyűparancsok

en: and
hu: és

en: Crop
hu: Kivágás

en: upscaling allowed
hu: túlméretezés engedélyezve

en: Style name
hu: Stílus neve

en: Image style
hu: Képstílus

en: Manual crop
hu: Kézi vágás

en: Fallback image style
hu: Biztonsági képstílus

en: Crop images
hu: Képek levágása
