Manual Crop (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Enable
km: បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: and
km: និង

en: Crop
km: ច្រឹប

en: upscaling allowed
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
