Manual Crop (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Browse
kn: ವೀಕ್ಷಿಸು

en: Keyboard shortcuts
kn: ಕೀಲಿಮಣೆ ಶಾರ್ಟ್-ಕಟ್‌ಗಳು
