Manual Crop (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Browse
lt: Naršyti

en: and
lt: ir

en: Crop
lt: Apkirpti

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Remove selection
lt: Pašalinti žymėjimą
