Manual Crop (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: and
mn: ба
