Manual Crop (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: and
ne: र
