Manual Crop (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Image
pl: Obraz

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Browse
pl: Przeglądanie

en: Keyboard shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: and
pl: i

en: Crop
pl: Przytnij

en: upscaling allowed
pl: dozwolone powiększanie

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Remove selection
pl: Odznacz wybrane

en: Fallback image style
pl: Awaryjny styl obrazu
