Manual Crop (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Upload
ps: پورته کول

en: and
ps: او

en: Crop
ps: سكڼل

en: Style name
ps: ډول نوم
