Manual Crop (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Upload
sk: Nahrať

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Keyboard shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: and
sk: a

en: Crop
sk: Orezať

en: upscaling allowed
sk: zväčšovanie povolené

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: Image style
sk: Štýl obrázka
