Manual Crop (7.x-1.6) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: and
sl: in

en: Crop
sl: Izrez
