Manual Crop (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Enable
sv: Aktivera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Browse
sv: Bläddra

en: Keyboard shortcuts
sv: Kortkommandon

en: and
sv: och

en: Crop
sv: Beskär

en: upscaling allowed
sv: uppskalning tillåten

en: Style name
sv: Namn på stil

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Fallback image style
sv: Bildstil i reserv
