Manual Crop (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Enable
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Save
vi: Lưu

en: Upload
vi: Tải lên

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Browse
vi: Duyệt qua

en: Keyboard shortcuts
vi: Phím tắt

en: and
vi: và

en: Crop
vi: Xén

en: upscaling allowed
vi: Cho phép phóng to

en: Style name
vi: Tên kiểu

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh
