Manual Crop (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Remove
da: Fjern

en: Enable
da: Aktivér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Save
da: Gem

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Browse
da: Gennemse

en: Keyboard shortcuts
da: Tastaturgenveje

en: and
da: og

en: Crop
da: Beskær

en: upscaling allowed
da: opskalering tilladt

en: Style name
da: Formatnavn

en: Image style
da: Billedformat

en: Respect minimum
da: Respektér minimum

en: Minimum crop width
da: Minimum bredde for beskæring

en: Fallback image style
da: Standard billed-style

en: Only scale if cropped
da: Skalér kun hvis beskåret

en: only scale if cropped
da: Skalér kun hvis beskåret
