Manual Crop (7.x-1.7) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: and
dz: དང་
