Manual Crop (7.x-1.7) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Enable
et: Luba

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Browse
et: Sirvi

en: and
et: ja

en: Crop
et: Lõika

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Manual crop
et: Käsitsi kärpimine

en: (cropped)
et: (kärbitud)
