Manual Crop (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enable
eu: Gaitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: and
eu: eta

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
