Manual Crop (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Remove
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Save
fi: Tallenna

en: Upload
fi: Siirrä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Browse
fi: Selaa

en: and
fi: ja

en: Crop
fi: Rajaa

en: upscaling allowed
fi: ylöspäin skaalaus sallittu

en: Style name
fi: Tyylin nimi

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Fallback image style
fi: Varmistus-kuvatyyli
