Manual Crop (7.x-1.7) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Save
id: Simpan

en: Upload
id: Unggah

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Browse
id: Jelajahi

en: and
id: dan

en: Crop
id: Pangkas

en: upscaling allowed
id: Memperbesar skala diizinkan

en: Style name
id: Nama gaya

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Fallback image style
id: Gaya gambar cadangan
