Manual Crop (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Remove
it: Elimina

en: Enable
it: Abilita

en: None
it: Nessuno

en: Weight
it: Peso

en: Image
it: Immagine

en: Save
it: Salva

en: Upload
it: Carica

en: Not installed
it: Non installato

en: Browse
it: Naviga

en: Keyboard shortcuts
it: Scorciatoie con la tastiera

en: and
it: e

en: Crop
it: Ritaglia

en: upscaling allowed
it: ingrandimento consentito

en: Style name
it: Nome dello stile

en: Image style
it: Stile immagine

en: Fallback image style
it: Stile immagini di riserva
