Manual Crop (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Enable
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: and
kk: және
